Food Service

Poszukują Państwo dystrybutora produktów mrożonych Food Service? Dla wszystkich z branży gastronomicznej, restauracyjnej, hotelarskiej lub innych sektorów, jesteśmy w stanie znaleźć najbliższego dystrybutora.

Jako ekspert RHF (fr. Restauration Hors Foyer, „żywienie poza domem”), proponujemy wszystkim profesjonalistom z branży restauracyjnej szeroką ofertę wypieków, deserów, słodkości, kanapek i dodatków kulinarnych w ramach usługi Food Service. 

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Producent wyrobów mrożonych Food Service

Traiteur de Paris, jako profesjonalny podmiot Food Service, oddaje do dyspozycji klientów swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie mrożonych produktów klasy premium od ponad 25 lat. Traiteur de Paris jest wzorcowym dostawcą dla profesjonalistów z branży restauracyjnej od roku 1996. Sektor żywienia poza domem na skutek Covid przeszedł głębokie zmiany, a konsumenci mają duże oczekiwania. Pojawiają się nowe odmiany usług, którym sprzyja cyfryzacja, takie jak na przykład Dark Kitchen. Właśnie dlatego tradycyjne restauracje również muszą się dostosować i zacząć oferować produkty na wynos. Z biegiem lat firma Traiteur de Paris zbudowała doświadczenie wystarczające do tego, aby teraz móc obsługiwać wszelkie restauracje komercyjne oraz Food Service.

Nasze gamy produktów mrożonych Food Service

Zachęcamy profesjonalistów z branży restauracyjnej do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów mrożonych klasy premium w ramach Food Service!

  • Nasze produkty gotowe: bufety słodkie oraz bufety wytrawne
  • Nasze desery i mrożone wypieki: serniki, fondant czekoladowy, desery owocowe i desery dla smakoszy
  • Nasze produkty przekąskowe: La Bakery
  • Nasze warzywne dodatki do dań: zapiekanki i tarty
  • Nasze ciasto francuskie: okrągłe blaty i arkusze ciasta francuskiego, ciasto na croissanty

Dla profesjonalistów z branży restauracyjnej

Hurtownia żywności dla cateringu

Catering

Oferujemy tace z ciasteczkami petits fours i wytrawnymi kanapkami, będące idealnym rozwiązaniem na imprezy okolicznościowe. Nasze malutkie przekąski z powodzeniem wzbogacą bufet koktajlowy przy okazji ślubu, seminarium lub każdej innej imprezy, organizowanej przez firmę cateringową.

Zakłady gastronomiczne

Jesteśmy wymagający pod względem jakości smakowej i estetycznej naszych produktów. Nasza kompleksowa gama produktów mrożonych Premium skierowana jest do przedsiębiorców gastronomicznych (firmy cateringowe i tradycyjne restauracje). Nasze produkty są owocem naszego rzemieślniczego doświadczenia i starannej selekcji surowców.

Hurtownia żywności dla zakładów żywienia zbiorowego i tradycyjnego
Hurtownia żywności dla hoteli i obsługi hotelowej

Hotele i restauracje

Poznaj nasze gamy wyrobów cukierniczych, ciasteczek petits fours i wytrawnych kanapek i wzbogać nimi swoje menu. Zarówno w przypadku room service jak i spożywania posiłków przy stole możesz łatwo dodać do swojej karty produkty mrożone, które zapewniają błyskawiczną gotowość do podania klientowi.

Gastronomia na wynos

Sposoby spożywania posiłków szybko się zmieniają, a udział w rynku restauracji na wynos rośnie z roku na rok. Traiteur de Paris doskonale odpowiada na potrzebę szybkiej obsługi, oferując produkty mrożone, gotowe do podania w ciągu zaledwie kilku minut. Poznaj nasze produkty, które mogą uzupełnić Twoją ofertę szybkich przekąsek.

Hurtownia żywności dla podmiotów sprzedających na wynos
Hurtownia żywności dla gastronomii pokładowej

Gastronomia pokładowa

Gastronomia pokładowa: lotnicza, kolejowa czy morska przeżywa swój rozwój. Tego typu gastronomia wiąże się z licznymi trudnościami, związanymi z zaopatrzeniem i przechowywaniem żywności, Nasze produkty mrożone wychodzą na przeciw tym specyficznym wymaganiom, zapewniają szybkie przygotowanie dań i przechowywanie bez ryzyka. 

Kawiarnie i Piekarnie

Kawiarnie mogą wzbogacić swoją ofertę o produkty z naszej gamy Bakery, kompatybilnej ze sprzedażą na wynos i na miejscu. Wielofunkcyjność produktów z naszej gamy Bakery odpowiada na potrzeby tych dwóch typów sprzedaży. Poznaj szczegóły produktów dedykowanych dla piekarni i kawiarni.

Hurtownia żywności dla kawiarni
Hurtownia żywności dla zakładów żywienia zbiorowego

Zakłady żywienia zbiorowego

Traiteur de Paris, doświadczony dostawca żywności, dopasował swoje produkty również do specyfiki zakładów żywienia zbiorowego. Łatwość przygotowania naszych deserów i dodatków warzywnych do dań pozwala zapewnić szybką obsługę i eleganckie podanie.  Ponadto opakowania food service pozwalają na doskonałą kontrolę kosztów porcji.

Restauracje szybkiej obsługi

Restauracje szybkiej obsługi muszą sprostać wymaganiom związanym z szybkim czasem obsługi i z wysoką wydajnością. Przedsiębiorcom z restauracji szybkiej obsługi proponujemy zatem produkty błyskawiczne w przygotowaniu,  co pośrednio pozwala również ograniczyć straty żywności.

Hurtownia żywności dla Fast food
Dark Kitchen Food Service - Traiteur de Paris

Dark Kitchen

Chcesz otworzyć dark kitchen? A może już prowadzisz taką działalność? Traiteur de Paris pomoże Ci w jej rozwoju. Nasze wyroby cukiernicze i produkty gastronomiczne premium spełnią Twoje wymagania.

Zalety naszych wyrobów mrożonych Food Service

Nasze gamy wypieków oraz gotowych produktów mrożonych klasy premium są łatwe do transportowania i nadają się do szybkiego spożycia jako przekąski. Natomiast jeśli chodzi o restauracje ze stolikami, oferujemy szeroki wybór deserów serwowanych na talerzykach. I wreszcie, nasze produkty „błyskawiczne” są idealne dla sektora fast food. Możliwość szybkiego wykorzystania naszych produktów, połączona z niewygórowanym kosztem porcji, trafia idealnie w potrzeby naszych klientów. Ponadto oryginalność i rzemieślnicza jakość naszych wypieków i gotowych produktów z wyższej półki z pewnością korzystnie wpłyną na Państwa ofertę kulinarną. Nasza sieć dystrybutorów Food Service umożliwia skorzystanie z negocjowanych cen oraz opakowań hurtowych. Nasze produkty, tradycyjne lub nowoczesne, można przygotowywać w prosty sposób lub dodatkowo je dostosować do własnych potrzeb.

Scroll to Top