Hurtownia / dostawca żywności

Od 25 lat Traiteur de Paris jest hurtownią żywności, produkującą produkty mrożone Premium dla zakładów gastronomicznych, zakładów żywienia zbiorowego i firm cateringowych. Traiteur de Paris, jako ekspert w dziedzinie żywienia poza domem, proponuje przedsiębiorcom gastronomicznym szeroką gamę ciast, ciasteczek petits fours, wytrawnych kanapek i dodatków kulinarnych do dań w formacie Food Service, Cash and carry, przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

Pobierz katalog Traiteur de Paris

Hurtownia żywności dla cateringu

Catering

Oferujemy tace z ciasteczkami petits fours i wytrawnymi kanapkami, będące idealnym rozwiązaniem na imprezy okolicznościowe. Nasze malutkie przekąski z powodzeniem wzbogacą bufet koktajlowy przy okazji ślubu, seminarium lub każdej innej imprezy, organizowanej przez firmę cateringową.

Zakłady gastronomiczne

Jesteśmy wymagający pod względem jakości smakowej i estetycznej naszych produktów. Nasza kompleksowa gama produktów mrożonych Premium skierowana jest do przedsiębiorców gastronomicznych (firmy cateringowe i tradycyjne restauracje). Nasze produkty są owocem naszego rzemieślniczego doświadczenia i starannej selekcji surowców.

Hurtownia żywności dla zakładów żywienia zbiorowego i tradycyjnego
Hurtownia żywności dla hoteli i obsługi hotelowej

Hotele i restauracje

Poznaj nasze gamy wyrobów cukierniczych, ciasteczek petits fours i wytrawnych kanapek i wzbogać nimi swoje menu. Zarówno w przypadku room service jak i spożywania posiłków przy stole możesz łatwo dodać do swojej karty produkty mrożone, które zapewniają błyskawiczną gotowość do podania klientowi.

Gastronomia na wynos

Sposoby spożywania posiłków szybko się zmieniają, a udział w rynku restauracji na wynos rośnie z roku na rok. Traiteur de Paris doskonale odpowiada na potrzebę szybkiej obsługi, oferując produkty mrożone, gotowe do podania w ciągu zaledwie kilku minut. Poznaj nasze produkty, które mogą uzupełnić Twoją ofertę szybkich przekąsek.

Hurtownia żywności dla podmiotów sprzedających na wynos
Hurtownia żywności dla gastronomii pokładowej

Gastronomia pokładowa

Gastronomia pokładowa: lotnicza, kolejowa czy morska przeżywa swój rozwój. Tego typu gastronomia wiąże się z licznymi trudnościami, związanymi z zaopatrzeniem i przechowywaniem żywności, Nasze produkty mrożone wychodzą na przeciw tym specyficznym wymaganiom, zapewniają szybkie przygotowanie dań i przechowywanie bez ryzyka. 

Kawiarnie i Piekarnie

Kawiarnie mogą wzbogacić swoją ofertę o produkty z naszej gamy Bakery, kompatybilnej ze sprzedażą na wynos i na miejscu. Wielofunkcyjność produktów z naszej gamy Bakery odpowiada na potrzeby tych dwóch typów sprzedaży. Poznaj szczegóły produktów dedykowanych dla piekarni i kawiarni.

Hurtownia żywności dla kawiarni
Hurtownia żywności dla zakładów żywienia zbiorowego

Zakłady żywienia zbiorowego

Traiteur de Paris, doświadczony dostawca żywności, dopasował swoje produkty również do specyfiki zakładów żywienia zbiorowego. Łatwość przygotowania naszych deserów i dodatków warzywnych do dań pozwala zapewnić szybką obsługę i eleganckie podanie.  Ponadto opakowania food service pozwalają na doskonałą kontrolę kosztów porcji.

Restauracje szybkiej obsługi

Restauracje szybkiej obsługi muszą sprostać wymaganiom związanym z szybkim czasem obsługi i z wysoką wydajnością. Przedsiębiorcom z restauracji szybkiej obsługi proponujemy zatem produkty błyskawiczne w przygotowaniu,  co pośrednio pozwala również ograniczyć straty żywności.

Hurtownia żywności dla Fast food
Przewiń do góry